Slide background

#

Hizmetler / Mavi Yolculuk

Mavi Yolculuk

Mavi Yolculuk
Mavi Yolculuk
Mavi Yolculuk
Mavi Yolculuk
Mavi Yolculuk

Lady Tutku | Fethiye Tekne Kiralama

FETHİYE yada GÖCEK KOYLARINDA YEDİ MUHTEŞEM AKŞAM.
LADY TUTKU TEKNESİ İLE. 7 gece geçireceğiniz, deniz, güneş ve doğal güzelliklere doyacağınız, huzur bularak dinleneceğiniz bir tatil önerisinde bulunuyoruz.

Bu tatilinizde size eşlik ederek, rahat ve konforunuzu sağlayacak Teknemiz, Liman Başkanlıklarımızın Avrupa Uyum yasaları ile belirlemiş olduğu tüm donanımlara sahiptir.

En basit anlatımı ile yaşamınıza klasik bir tatilden çok daha fazla anlam katan deniz ve doğa ile baş başa bir tatil anlayışı diyebiliriz mavi yolculuk için.

Kalabalık insan topluluklarının her türlüsünden uzakta, sonsuz özgürlüğün, sessizliğin ve güzelliğin yaşandığı bir ortam. Aktivitelerin, benzersiz güzelliklerin tadına vararak hatıralarınızı not edeceksiniz.

EGE ve AKDENİZ‘in sakin ve sıcak sularında, bazen motor gücü, bazen yelken basarak maviliklere, sıra sıra koylara yanaşmak, tenha sularda doğa ile başbaşa kalıp turkuaz sularda yüzmek, güvertede güneşlenmek, tekne üzerinde bir masa etrafında tüm negatif duygulardan arınmış olarak lezzetli yemeklerin tadına bakmak.

Sadece yüzmek ile sınırlı değilsiniz; Su Sporları, Doğada yürümek, Tarihi Kalıntıları incelemek, Balık Tutmak, Dalış Yapmak gibi faaliyetleri de yapabilirsiniz.

ROTALARIMIZ

FETHİYE KOYLARI: Boncuklu Koyu, Turunç Pınarı, Şahin Burnu, Akvaryum Koyu, Çığlık Koyu, Kızıl ada, Samanlık Koyu
GÖCEK KOYLARI: Ağa Limanı, Dış Göbün, Dar Boğaz, Göbün, Merdivenli Koy, Binlik Koyu, Manastır Koyu, Cleopatra Hamamı, Sarsala, Bedri Rahmi Koyu, Sıralı bük, Kille bükü, Tersane Adası, Domuz Adası, Yassıcalar, Boynuz bükü, At bükü, Göcek Adası.

Rezervasyon ve Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.


Etiketler:

Hizmetler

Bu kategori ile ilgili daha fazla seçenek görmek için lütfen Hizmetler sayfamızı ziyaret ediniz.

Scroll to Top